Nowa seria zagęszczarek Belle RPX

Opracowane przez: AXAM 02-08-2019
Nowa seria zagęszczarek Belle RPX

Angielski producent Belle wprowadza na rynek nowoczesną serię zagęszczarek dwukierunkowych - RPX.

Maszyny z tej serii są tak skonstruowane, aby pracować w każdych, nawet najcięższych warunkach. Ich mocna i niezawodna konstrukcja gwarantuje satysfakcję najbardziej wymagającym użytkownikom. 

Zagęszczarki Belle RPX - modele Diesel Eelectric wyposażone są w elektryczne rozruszniki oraz kontrolki ostrzegawcze dotyczące stanu silnika. 

W modelach z serii RPX, firma Belle wprowadziła dodatkowy sztywny uchwyt przeznaczony do prowadzenia czy przesuwania maszyny. Takie rozwiązanie zapewnia lepszą kontrolę w trakcie użytkowania, a także daje możliwość zastosowania większej siły przy przeciąganiu zagęszczarki. Jednocześnie wykluczona jest możliwość uszkodzenia mechanizmu zmiany kierunku jazdy w tych maszynach.

Płyta zagęszczarki wyprofilowana jest w specjalny sposób, dzięki czemu zwiększona jest prędkość posuwu w trakcie pracy. Jednocześnie zapewnia ona jeszcze dokładniejsze zagęszczanie podłoża.

W zagęszczarkach Belle RPX, dźwignia gazu zamontowana jest na dyszlu, zaraz obok uchwytu zmiany kierunku jazdy. Wpływa to na ułatwienie pracy operatora. Natomiast niski poziom wibracji przenoszony na ręce w trakcie użytkowania, pozwala na długi czas pracy.

Zagęszczarki z serii RPX występują w wersjach wagowych od 176 kg do 457 kg. Siła wymuszająca wynosi 35 kN lub 59 kN. Poszczególne modele wyposażone są w płyty o szerokości od 400 mm do 750 mm. Zagęszczarki dostępne są z benzynowymi silnikami Honda lub Diesel Hatz.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą nowoczesnych zagęszczarek Belle RPX w firmie AXAM. Jesteśmy największym autoryzowanym dystrybutorem maszyn i urządzeń firmy Belle w Europie Centralnej i Wschodniej.

Pełna oferta zagęszczarek dwukierunkowych Belle: KLIKNIJ