Banki Energii Honda - Jackery

Opracowane przez: AXAM 19-03-2020
Banki Energii Honda - Jackery

Ludzie żyją na własnych warunkach, korzystają z technologii, aby wyruszyć w teren i pozostać w kontakcie ze światem. Wymaga to dużej mocy. Jako pionier w branży, Jackery zrozumiał, że mobilność w życiu wymaga przenośnych źródeł energii, aby móc kontynuować pracę, nawet bez zasilania z sieci.

Innowacje Jackery i ulepszona technologia to jedyny sposób na zaspokojenie rosnącego zapotrzebowania na energię na zewnątrz. Najnowsza oferta, Jackery Explorer, została zaprojektowana w celu zapewnienia zasilania w każdym miejscu. Przenośna elektrownia na energię słoneczną poprawia mobilność i życie na zewnątrz.

Firma Jackery ceni i wspiera hobbystów oraz wszystkich tych, którzy wykorzystują nowoczesne rozwiązania, aby wpływać na życie i napędzać życie. Jackery zachęca wszystkich do korzystania z natury i życia na świeżym powietrzu. Jackery Explorer możesz naładować na trzy sposoby: z gniazdka sieci elektrycznej 230 V AC, z gniazda zapalniczki 12V DC lub opcjonalnie za pomocą dedykowanego panelu solarnego.

Wszystkie produkty zasilające Jackery posiadają certyfikaty potwierdzające spełnienie norm prawnych, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami Jackery oferowanymi przez firmę Honda.

BANKI ENERGII