System Multi Miimo

Opracowane przez: AXAM 17-03-2021
System Multi Miimo

PROPOZYCJA DLA DUŻYCH POWIERZCHNI

System Honda Multi Miimo to nowoczesny system koszenia synchronicznego dużych powierzchni. To rozwiązanie, dzięki któremu obszerne trawniki, trawniki w parkach czy boiska mogą byćć koszone jednocześnie przez kilka robotów Honda Miimo HRM 3000.

Ten system producenci Miimo kierują głównie do profesjonalistów, którzy zajmują się pielęgnacja trawników o powierzchni od 4000 m2 do (aż!) 62 500 m2.

Jedną z głównych zalet systemu Multi Miimo jest lepsza organizacja pracy oraz obniżenie kosztów pracy. Po odpowiednim zamontowaniu instalacji oraz ustawieniu robotów koszących - zespół koszący jest niemal bezobługowy. HRM 3000 same odnajdują stację dokującąi ładują się naprzemienie, tak aby trawa była nieustannie koszona. Zmniejszają się również koszty serwisowania - co jakiś czas należy jedynie wymienić nożyki, które w naturalny sposób ulegają zużyciu w trakcie koszenia. Wielką korzyścią, którą niesie ze sobą takie rozwiąznie jest ciągłe, niewymagające nakładów finansowych nawożenie trawnika, dzięki mulczowaniu trawy przez robota.