Dostępność agregatów prądotwórczych

Opracowane przez: AXAM 25-02-2022
Dostępność agregatów prądotwórczych

AKTUALIZACJA: 

Tymczasowo wstrzymujemy możliwość zakupu agregatów prądotwórczych. Ze względu na niezwykle dynamicznie zmieniające się ceny oraz czas realizacji, nie jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu obecnie obowiązujących cen ani czasu, w jakim dostarczymy urządzenie.

Zapraszamy do zgłaszania zainteresowania konkretnymi modelami agregatów. Wpiszemy Państwa na listę i w momencie pojawienia się urządzenia będziemy się kontaktować.

                                                                                                               

Szanowni Państwo,

W związku z trudną sytuacją, chcielibyśmy przekazać Państwu informację dotyczącą dostępności agregatów prądotwórczych wszystkich oferowanych przez nas producentów. 

Minimalny czas oczekiwania na podstawowe agregaty to ok. 8-12 tygodni. Taki okres deklarują obecnie producenci.

Najlepszym sposobem na zakup agregatu prądotwórczego jest złożenie zamównienia poprzez naszą stronę internetową. W razie problemu z doborem odpowiedniego urządzenia, zachęcamy do kontaktu z naszymi profesjonalnymi doradcami, którzy dobiorą agregat do Państwa potrzeb. Jako formę płatności proszę wybrać "płatność przy odbiorze". Takie zamówienie umieszczamy wtedy na liście oczekujących i realizujemy je niezwłocznie po otrzymaniu towaru od producenta. Zdarza się, że czas oczekiwania na niektóre modele jest krótszy niż 8-10 tygodni. 

Najbardziej popularne agregaty jak Fogo FH 3001 oraz Honda EU 22i dostępne będą najwcześniej w czerwcu 2022 roku.