Bruzdownica elektryczna Enar SC 200

Bruzdownica elektryczna Enar SC200. Bruzdownica elektryczna hiszpańskiego producenta Enarco to narzędzie z najmocniejszym silnikiem jednofazowym spośród stosowanych w tego typu maszynach na rynku.  Więcej szczegółów

265105

Darmowa dostawa!

- 15%

4 900,00 zł

Cena netto: 4 165,00 zł Cena brutto: 5 122,95 zł

Zapytaj o najlepszą ofertę! Warto!

Bruzdownica elektryczna Enar SC 200

Bruzdownica elektryczna Enar SC 200

Bruzdownica elektryczna Enar SC200. Bruzdownica elektryczna hiszpańskiego producenta Enarco to narzędzie z najmocniejszym silnikiem jednofazowym spośród stosowanych w tego typu maszynach na rynku. 

Proszę wypełnić poniższe informacje. Obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

[ Przeładuj ]Security image =

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Bruzdownica elektryczna hiszpańskiego producenta Enarco to narzędzie z mocnym silnikiem jednofazowym spośród stosowanych w tego typu maszynach na rynku. Dzięki takiemu silnikowi bruzdownica SC 200 może pracować praktycznie w każdej cegle oraz w blokach cementowych, gdzie inne maszyny nie dają rady. 

Bruzdownica SC 200 doskonale nadaje się do wycinania prostych a także krzywych bruzd w ścianach działowych, posadzkach, murach w celu wmurowania instalacji elektrycznych, grzewczych, telefonicznych itd. 

Zasada działania bruzdownicy SC 200 jest całkiem inna niż w przypadku bruzdownic standardowych dwu tarczowych. W bruzdownicy tej bruzdę np. w cegle robi zamontowany frez, który porusza się z dużo niższymi obrotami niż w przypadku tarcz zamontowanych w standardowej bruzdownicy. Takie zastosowanie sprawia, że w trakcie pracy nie powstaje chmura pyłu, a wyłącznie rozdrobniony materiał, który delikatnie opada na ziemię. Podczas pracy z tą bruzdownicą odkurzacz jest zbyteczny.

Bruzdownicą SC 200 można wykonywać bruzdy począwszy od 25mm do 50mm. Za pomocą odpowiedniego wybranego frezu można dobrać właściwą szerokość. 

Wydajność bruzdownicy jest duża, bo wynosi 125 metrów bieżących w cegle dziurawce oraz 60 metrów w cementowych blokach. Z kolei żywotność frezów wynosi do 24000 metrów bieżących co sprawia, że urządzenie jest bardzo wydajne.


Specyfikacja techniczna:

  • Silnik jednofazowy 2800 W

  • Częstotliwość: 50-60 Hz

  • Prędkość obrotowa: 1400/min

  • Głębokość cięcia: 25-30-35-45-50 mm

  • Waga: 8,2kg