Przecinarka ręczna Husqvarna K 760/14 cali

Producent Husqvarna

Promocja! Przecinarka ręczna Husqvarna K 760/14 cali

967 18 10-02

Model  Husqvarna K 760  to mocna, wszechstronna przecinarka, która - dzięki zastosowanym w niej rozwiązaniom - należy do najlepszych na rynku.  Więcej szczegółów

Zapytaj o produkt

Przecinarka ręczna Husqvarna K 760/14 cali

Przecinarka ręczna Husqvarna K 760/14 cali

Model Husqvarna K 760 to mocna, wszechstronna przecinarka, która - dzięki zastosowanym w niej rozwiązaniom - należy do najlepszych na rynku. 

Proszę wypełnić poniższe informacje. Obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

[ Przeładuj ]Security image =

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Darmowa dostawa!

516 042 555 axam@axam.net.pl

 • Print
 • Wyślij

  Wyślij do znajomego

  Przecinarka ręczna Husqvarna K 760/14 cali
  Przecinarka ręczna Husqvarna K 760/14 cali

  Model Husqvarna K 760 to mocna, wszechstronna przecinarka, która - dzięki zastosowanym w niej rozwiązaniom - należy do najlepszych na rynku. 

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Kalkulator kredytowy

PRODUKCJA ZAKOŃCZONA - MASZYNA ZASTĄPIONA MODELEM K 770

Model Husqvarna K 760 to mocna, wszechstronna przecinarka, która - dzięki zastosowanym w niej rozwiązaniom - należy do najlepszych na rynku. Wyposażona jest w Active Air Filtration™ nowej generacji, jeden z najbardziej skutecznych na rynku systemów odśrodkowego oczyszczania powietrza, umożliwiający pracę nawet przez rok bez konieczności wymiany filtra oraz w SmartCarb, zintegrowany automatyczny system kompensacji filtra. Posiada także bardzo wydajny układ tłumienia drgań. Przecinarka K 760 posiada silnik X-Torq®, ograniczający emisję zanieczyszczeń nawet o 75% oraz zmniejszający zużycie paliwa o 20%. Innymi ważnymi elementami maszyny są: DuraStarter™ − uszczelniony rozrusznik zwiększający jej trwałość i niezawodność oraz Air Purge i zawór dekompresyjny, ułatwiające uruchamianie przecinarki. K 760 nadaje się doskonale do cięcia betonu i kamienia podczas remontów, prac przy budowie i przebudowie. Świetnie sprawdza się również przy wykonywaniu i dopasowywaniu otworów na drzwi czy okna, a także podczas sporadycznego cięcia rur, asfaltu i metalu.

Najważniejsze cechy:

New Active Air Filtration™
Unikalny system aktywnej filtracji powietrza składa się z trzech oddzielnych filtrów, które zwiększają trwałość silnika i redukują przestoje oraz koszty serwisu. Jest obecnie na rynku jednym z najbardziej efektywnych systemów, umożliwiającym pracę (na sucho) bez konieczności serwisowania filtrów nawet przez rok.

DEX
DEX to system kontroli pylenia podczas cięcia na sucho i na mokro. Większość naszych pozostałych przecinarek ma oszczędzający wodę zestaw do cięcia na mokro, skutecznie wiążący pył, który zużywa mniej wody i produkuje mniej ścieru w porównaniu z tradycyjnym cięciem na mokro.


X-Torq™
Unikalna technologia podnosząca moc silnika i redukująca zużycie paliwa nawet do 20% oraz emisję spalin do 75%. Sekret technologii tkwi w użyciu podwójnych kanałów przelotowych: jednego do dostarczania czystego powietrza, drugiego do mieszanki paliwowo-powietrznej.


Opatentowany, zabezpieczający przed dostawaniem się pyłu uszczelniony rozrusznik. DuraStarterTM także charakteryzuje się wytrzymałą linką zapewniającą większą niezawodność i trwałość. W efekcie rozrusznik pozostaje bezobsługowy co zapewnia maszynie długą żywotność. Uszczelniony rozrusznik z wytrzymałą linką, zmniejsza ryzyko przestojów i zapewnia większą niezawodność i trwałość.


SmartCarb™
Zintegrowany automatyczny system kompensacji filtra, pozwala zachować dużą moc i zmniejsza zużycie paliwa.Układ tłumienia drgań
Nasz system tłumienia drgań redukuje drgania uchwytów, by maszyny można było użytkować wygodnie i przez dłuższy czas. Oddalone od siebie uchwyty umożliwiają przyjęcie wygodnej pozycji podczas pracy i ograniczają zbędny wysiłek. Uchwyty i korpus maszyny są skonstruowane w sposób umożliwiający użytkownikowi trzymanie maszyny blisko ciała, co ułatwia obsługę i kontrolę nad maszyną.Dwustronne ramię tnące
Dwustronne ramię tnące oraz uszczelniona obudowa zabezpieczająca pasek przed pyłem itp., zwiększając jego trwałość.Specyfikacja techniczna:

 • Silnik: Chłodzony powietrzem silnik dwusuwowy

 • Moc wyjściowa: 3,7 kW / 5 KM

 • Pojemność skokowa cylindra: 74 cm³

 • Średnica tarczy: 350 mm

 • Maks. głębokość cięcia: 125 mm

 • Waga: 9,9 kg

 • Poziom głośności: 101 dB(A)

 • Moc akustyczna Lwa: 113 dB(A)

Zalety:

 • Opatentowany, zabezpieczający przed dostawaniem się pyłu uszczelniony rozrusznik. DuraStarterTM także charakteryzuje się wytrzymałą linką zapewniającą większą niezawodność i trwałość. W efekcie rozrusznik pozostaje bezobsługowy co zapewnia maszynie długą żywotność.

 • SmartCarb™

 • Układ tłumienia drgań

 • Active Air Filtration™ to jeden z najbardziej wydajnych na rynku filtrów nowej generacji, umożliwiający pracę nawet przez rok bez konieczności wymiany filtra.

 • Silnik z technologią X-Torq wytwarza o 75 % mniej zanieczyszczeń, zużywa o 20 % mniej paliwa, a przy tym ma większą moc.

 • DuraStarter™, uszczelniony rozrusznik z wytrzymałą linką, zmniejsza ryzyko przestojów i zapewnia większą niezawodność i trwałość maszyny.

 • SmartCarb™, zintegrowany automatyczny system kompensacji filtra, pozwala zachować dużą moc i zmniejsza zużycie paliwa.

 • Łatwy rozruch z pompką paliwa i zaworem dekompresyjnym.

 • Wielorowkowy pasek klinowy zapewnia lepsze przenoszenie mocy, nie wymaga tak częstego napinania i jest znacznie trwalszy.

 • Skuteczny system tłumienia drgań (poniżej 5 m /s²) umożliwia operatorowi długotrwałą pracę bez odczuwania zmęczenia.

 • DEX – zestaw do cięcia na mokro, umożliwiający skuteczną kontrolę zapylenia i oszczędność wody.

 • Wskaźnik poziomu paliwa w zbiorniku pomaga unikać niepotrzebnych przestojów.