Wentylator oddymiający SKORPION

SKORPION - WENTYLATOR ODDYMIAJĄCY. Więcej szczegółów

SKORPION

Darmowa dostawa!

Cena netto: 4 750,00 zł Cena brutto: 5 842,50 zł

Zapytaj o najlepszą ofertę! Warto!

Wentylator oddymiający SKORPION

Wentylator oddymiający SKORPION

SKORPION - WENTYLATOR ODDYMIAJĄCY.

Proszę wypełnić poniższe informacje. Obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

[ Przeładuj ]Security image =

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Wentylatory oddymiające stosuje się w akcjach ratowniczo-gaśniczych w celu wypchnięcia produktów spalania z obiektu objętym pożarem, obniżenia temperatury gaszenia i bezpieczeństwa pracy strażaka. Wentylator może być stosowany do przewietrzania pomieszczeń użyteczności publicznej w przypadku uruchomienia stałej instalacji gaśniczej CO2 i pojawienia się w pomieszczeniu innych szkodliwych gazów.

Urządzenie posiada płynną regulację konta nachylenia. Napęd stanowi silnik Honda GX160 o mocy 4,8 KM w opcji napęd silnikiem elektrycznym. Zastosowany silnik spalinowy posiada system odcięcia zapłonu w przypadku nagłego spadku poziomu oleju lub zbyt dużego kąta przechylenia wentylatora, co zabezpiecza urządzenie przed uszkodzeniem. Silnik napędza bezpośrednio śmigło wentylatora.

Ze względu na niewielkie wymiary i małą masę wentylator doskonale sprawdza się w miejscach trudno dostępnych. Świetnie nadaje się jako dodatkowe wyposażenie lekkich samochodów ratowniczo-gaśniczych. W opcji wyposażenia głowica mgłowa i przystawka generatora piany lekkiej.

Parametry techniczne:

Wydajność wg AMCA 24022.000 m3/h
Wymiary sze/wys/głęb530/540/420 mm
Średnica wirnika40 cm
Obroty silnika3400 obr/min
Waga27 kg