Filtry

Myjki duże

13 produktów w kategorii

Zabójcze dla brudu, bakterii i wirusów: niektóre zanieczyszczenia, takie jak tłuszcz lub olej, są trudne do usunięcia, dlatego ławiej jest to zrobić przy użyciu gorącej wody! Tutaj do gry wkraczają serie wysokociśnieniowych myjek na gorącą wodę Kränzle. Możliwość wygenerowania wysokiej temperatury wody i możliwośc pracy parą nawet w 155°C zwiększają siłę oczyszczającą, a także zapewniają świetny efekt dezynfekujący.

Myjka wysokociśnieniowa THERM-RP z pompą szeregową to flagowy produkt spełniający najwyższe wymagania. Seria term RP firmy Kränzle z innowacyjną pompą in-line dostarcza gorącą wodę pod wysokim ciśnieniem i nadaje się szczególnie do zastosowań, w których wymagany jest ponadprzeciętny efekt spłukiwania przy wysokim ciśnieniu roboczym. Wydajność wody do 1600 l/h sprawia, że nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia nie mają szans.

Zalety myjek Kränzle z serii THERM:

OCHRONA PRZED SKRĘCANIEM

Nie daj się zaskoczyć: specjalne obrotowe złacze gwintowo-obrotowe zapobiega skręcaniu się węża wysokociśnieniowego podczas pracy i zmniejszenie prawdopodobieństwo uszkodzenia węża wysokociśnieniowego. Gwarantuje bezproblemowy proces czyszczenia.

CYFROWY PANEL STEROWANIA

Precyzyjne działanie - Przy momocy panelu sterowania, praca urządzenia może być ustawiana i kontrolowana w dwóch trybach pracy. Poprzez ustawianie zadanej temperatury w stopniach Celsjusza lub sterowanie mocą grzewczą kotła. Rozwiązania te w zależności od ustawień, pomogą w niskim zużyciu paliwa a także utrzymywaniu stałej zadanej temperatury wody

ZABEZPIECZENIA OCHRONNE

Ochrona w każdym aspekcie: cechy takie jako zawór bezpieczeństwa, czujnik przepływu, optyczna kontrola płomienia, wyzwalacz nadprądowy, presostat i odcięcie w przypadku niskiego poziomu paliwa zapewniają absolutnie bezpieczną pracę.

OPTYCZNA KONTROLA PŁOMIENIA I TERMICZNA OCHRONA PRZECIĄŻENIOWA

Elektroniczny monitoring spalania: Myjki Kränzle therm posiadają fotokomórkę do kontroli płomienia palnika. To zapewnia bezpieczną eksploatacja przez cały czas, nawet jeśli użytkownik nie znajduje sie w pobliżu urządzenia. Dodatkowo zastosowany czujnik ochrony przed przegrzaniem mierzy na bieżąco temperaturę na wylocie i jeśli temperatura przekracza 260 ° C następuje automatycznie wyłączenie systemu grzewczego. (Wyjątek: podstawowy model therm-CA)

SYSTEM TOTAL-STOP Z OPÓŹNIONYM WYŁĄCZENIEM SILNIKA

Zmniejszone zużycie energii, wydłużona żywotność: Silnik wyłącza się automatycznie zwolnieniu pistoletu wysokociśnieniowego. Odciąża to pompę,przekładnię i silnik, jednocześnie zmniejszając poziom hałasu. Opóźnione wyłączenie zapobiega niepotrzebnym i ciagłym startom/ restartom urządzenia z bardzo krótkimi przerwami w pracy. Zmniejsza to znacząco zużycia podzespołów i wydłuża żywotność.

INNOWACYJNA POMPA RZĘDOWA RP

Sprawdzona, dopracowana technologia,zapewniająca doskonałe rezultaty - Wał korbowy poprzez korbowody napędza ustawione szeregowo tłoki. Ta konstrukcja umożliwia większe przepływy wody i przez to lepsze efekty spłukujące niż konwencjonalne pompy i posiada:

  • Przeniesienie mocy przez stabilny wał korbowy, korbowody i tłoki, tak jak w silniku samochodowym
  • Ekstremalnie długą żywotność
  • Zintegrowany zawór regulacji cisnienia
  • System Total-Stop z opóźnionym wyłączeniem silnika

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry