MYJKI BEZ PODGRZEWANIA WODY

Nie ma rzeczy niemożliwych. „Czyszczenia ciężkich zanieczyszczeń staje się możliwe!”. Myjki wysokociśnieniowe na zimną wodę przekonują swoją wszechstronnością i długą żywotnością. Praktyczny, przemyślany projekt oferuje najlepszą mobilność, łatwe przechowywanie i wysoką jakość konstrukcji. Kränzle zapewnia niezawodne, wysokiej jakości urządzenie do każdego zastosowania. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kompaktowego i przenośnego (seria HD), zajmującego mało miejsca z dwoma kołami (Seria K 1152, K 2000, Profi) lub z czterema kołami (mały quadro) - w zastosowaniach profesjonalnych i półprofesjonalnych urzekną profesjonalistów i zainspirują majsterkowiczów.

SYSTEM SZYBKOZŁĄCZY

Przemyślane, szybkie i niezawodne: Szybka wymiana akcesoriów przy pomocy hartowanych elementy ze stali szlachetnej zapewniają prostotę i zawsze bezpieczne podłączenie pistoletu z lancami i innymi akcesoriami.

OCHRONA PRZED SKRĘCANIEM

Nie daj się zaskoczyć: specjalne obrotowe złacze gwintowoobrotowe zapobiega skręcaniu się węża wysokociśnieniowego podczas pracy i zmniejszenie prawdopodobieństwo uszkodzenia węża wysokociśnieniowego i gwarantuje bezproblemowy proces czyszczenia.

APLIKACJA ŚRODKÓW CZYSZCZĄCYCH

Przy silne zabrudzeniach lub przy wysokich wymaganiach higienicznych: Nasze maszyny pozwalają na zastosowanie specjalistycznych środków czyszczących.

SYSTEM TOTAL-STOP

Zmniejszenie zużycia energii i zwiększenie żywotności: Silnik wyłącza się automatycznie po zwolnieniu pistoletu wysokociśnieniowego. Odciąża pompę i napęd oraz redukuje hałas

KOMPAKTOWA KONSTRUKCJA

Idealne połączenie formy i funkcji: jedyne w swoim rodzaju projektowanie przenośnych urządzeń Kränzle ułatwia łatwość transportu i oszczędność miejsca. Pozycja stojąca do przechowywania urządzenia pozwala zaoszczędzić miejsce, gdy urządzenie nie jest używane oraz oferuje możliwość magazynowania akcesoriów

OBUDOWA ROTO-MOLD Z DUŻYMI KOŁAMI

Poruszaj się zarówno po nierównych, jak i gładkich nawierzchniach: niezwykle wytrzymałe podwozie z dużymi solidnymi kołami, ułatwia transport i użytkowanie w prawidłowej, optymalnej pozycji oraz zapewnia dobrą stabilność podczas pracy. Nierówności i stopnie nie będą dla Ciebie przeszkodą.

MYJKI BEZ PODGRZEWANIA WODY

Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów