WIBRATORY DO BETONU

W naszym sklepie znajdą Państwo pełną gamę solidnych i niezawodnych wibratorów do betonu

  • hiszpańskiej firmy Enar 
  • angielskiego producenta Belle
  • niemieckiej firmy Wacker Neuson
  • niemieckiego producenta OLI Vibrationstechnik

Wibratory przenośne do betonu to niewielki i lekki sprzęt przeznaczony do wibrowania świeżo wylewanego betonu. Z łatwością może go obsługiwać jedna osoba trzymając napęd w dłoni lub zawieszając na ramieniu za pomocą paska mocującego. Dostępne długości wałków giętkich wynoszą od 0,6m do 6m. Większość wibratorów przenośnych wyposażona jest w silnik elektryczny, jednak są również modele posiadające silnik spalinowy. W tym wypadku, maksymalna długość wałka to 3 metry. Średnice buław, jakie można zamontować do wibratora przenośnego wahają się od 25mm aż do 58mm.

Wibratory wysokiej częstotliwości to sprzęt przeznaczony do trudniejszych zadań, dla bardziej wymagających klientów. Wibrator składa się z przetwornicy oraz buław z wewnętrznym silnikiem. Zaletą tego sprzętu jest możliwość podłączenia kilku buław do jednego napędu, przy jednoczesnym zachowaniu dużej mocy. Przetwornice wysokiej częstotliwości posiadają głównie silniki elektryczne w obudowie walizkowej lub w orurowanym stelażu. Buławy dostępne w wibratorach wysokiej częstotliwości mogą mieć średnicę 38mm - 65mm.

Wibratory przyczepne stosowane są głównie przy szalunkach i stołach wibracyjnych, przy wykonywaniu elementów betonowych.

Wibratory pneumatyczne to alternatywa dla tradycyjnych wibratorów do betonu. Podłącza się je pod sprężarkę, co daje możliwość dokładnej regulacji częstotliwości i amplitudy drgań.

WIBRATORY DO BETONU

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 103 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 103 elementów