W naszym sklepie znajdą Państwo pełną gamę solidnych i niezawodnych wibratorów do betonu hiszpańskiej firmy Enar, angielskiego producenta Belle oraz amerykańskiej firmy Chicago Pneumatic. W zależności od potrzeb oraz wymagań związanych z rodzajem wykonywanej pracy, mogą Państwo wybrać jedną w powyższych kateogrii.

Wibratory przenośne do betonu to niewielki i lekki sprzęt przenaczony do wibrowania świeżo wylewanego betonu. Z łatwością może go obsługiwać jedna osoba trzymając napęd w dłoni lub zawieszając na ramieniu za pomocą paska mocującego. Dostępne długości wałków giętkich wynoszą od 1m do 6m. Większość wibratorów przenośnych wyposażona jest w silnik elektryczny, jednak są również modele posiadające silnik spalinowy. W tym wypadku, maksymalna długosc wałka to 3 metry. Średnice buław, jakie można zamontować do wibratora przenośnego wahają się od 32mm aż do 58mm.

Wibratory wysokiej częstotliwości to sprzęt przeznaczony do trudniejszych zadań, dla bardziej wymagających klientów. Wibrator składa się z przetwornicy oraz buław z wewnętrznym silnikiem. Zaletą tego sprzętu jest możliwość podłączenia kilku buław do jednego napędu, przy jednoczesnym zachowaniu dużej mocy. Przetwornice wysokiej częstotliwości posiadają głównie silniki elektryczne w obudowie walizkowej lub w orurowanym stelażu. Buławy dostępne w wibratorach wysokiej częstotliwości mogą mieć średnicę 38mm - 65mm.

Wibratory przyczepne stosowane są głównie przy szalunkach i stołach wibracyjnych, przy wykonywaniu elementów betonowych. Wibratory pneumatyczne to alternatywa dla tradycyjnych wibratorów do betonu. Podłącza się je pod sprężarkę, co daje możliwość dokładnej regulacji częstotliwości i amplitudy drgań.

na stronę