AGREGATY PRAMAC

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą agregatów prądotwórczych włoskiej firmy Pramac. W naszej ofercie znajdą Państwo agregaty proądotwórcze jednofazowe, trójfazowe oraz inwerterowe.

Seria Power Systems firmy PRAMAC to grupa urządzeń, w skład której wchodzą: agregaty prądotwórcze, agregaty spawalnicze, motopompy oraz wysokociśnieniowe urządzenia myjące. Jakość, wydajność i wysokie standardy produkcji oraz stosowane nowoczesne metody projektowe i technologie wytwarzania, gwarantują, iż produkowane maszyny spełniają międzynarodowe przepisy odnośnie hałasu i emisji szkodliwych substancji. Wysoki poziom bezpieczeństwa i niezawodność sprawiają, że produkty firmy Pramac cieszą się powodzeniem zarówno wśród użytkowników profesjonalnych, jak i prywatnych.

AGREGATY PRAMAC

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 51 elementów

Agregat prądotwórczy Pramac S 8000 3~

Agregat prądotwórczy firmy Pramac S 8000 to wysokiej klasy agregat trójfazowy znajdujący zastosowanie na różnych płaszczyznach, począwszy od placów budów, pracach drogowych, jak też w ogrodach do prac z elektronarzędziami, grzejnikami, pompami, oświetleniem, maszynami elektrycznymi itp. Pramac S 8000 jest przenośny i odporny na ciężkie warunki pracy.

cena netto: 15 072,00 zł cena brutto: 18 538,56 zł
Pokazuje 1 - 48 z 51 elementów