AGREGATY HYDRAULICZNE I NARZĘDZIA JCB I BELLE

Zapraszamy do zaponania się z agregatami hydraulicznymi, które są znacznie bardziej opłacalne, niż konkurencyjne sprężarki oraz urządzenia pneumatyczne i elektryczne. Połączenie wydajności z niewielkimi rozmiarami i prostotą obsługi sprawiają, że urządzenia JCB są nieporównywalnie lepsze od konkurencyjnych.

AGREGATY HYDRAULICZNE I NARZĘDZIA JCB I BELLE

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Agregat hydrauliczny Belle Major 20-160X

Agregaty hydrauliczne zasilające to idealne urządzenia do zasilania prądem na placach budowy dzięki swojej ekonomice. Pod względem efektywności urządzenie pneumatyczne są trzykrotnie przewyższone przez zasilanie hydrauliczne. Główne cechy tej serii agregatów zapewniają łatwość obsługi, niezawodność oraz długą pracę urządzenia.

cena netto: 15 000,00 zł cena brutto: 18 450,00 zł

Młot wyburzeniowy JCB HM 25 LV

Hydrauliczny młot wyburzeniowy JCB HM25LV w połączeniu z agregatem hydraulicznymj JCB Beaver zapewnia najwyższą wydajność przy minimalnych poziomach wibracji miejscowej. Opatentowane przez JCB, aktywne zawieszenie hydrauliczne nie wykorzystuje tradycyjnych sprężyn i panwi, dzięki czemu ogranicza wibracje do 1.6 m/s² w jednej osi.

Hydrauliczna przecinarka tarczowa Belle

Hydrauliczna przecinarka tarczowa Belle. W przecinarce tarczowej BELLE zastosowano bezpośredni napęd hydrauliczny (bez przeniesienia łańcuchowego), aby zapewnić stałą szybkość ciecia i moment, bez pasków, kół pasowych, nadmiernego hałasu czy dymienia z wydechu. Ze względu na zamknięty układ pracy, przecinarka tarczowa BELLE jest urządzeniem niewymagającym...

cena netto: 9 500,00 zł cena brutto: 11 685,00 zł
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów