ZAGĘSZCZARKI

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo profesjonalne zagęszczarki gruntu znanych i renomowanych producentów. Do prowadzenia lekkich prac budowlanych polecamy zagęszczarki jednokierunkowe, natomiast do wykonywania cięższych prac budowlanych zagęszczarki dwukierunkowe. Nasi dostawcy:

BELLE - Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem angielskiego producenta Belle Group. Naszą wiedzę na temat zagęszczarek firmy Belle opieramy na wieloletnim doświadczeniu w zakresie sprzedaży, wynajmu oraz wykonywania usług serwisowych tych maszyn.

MIKASA - W naszym sklepie posiadamy również maszyny japońskiego producenta firmy Mikasa. Jest to największy konkurent dla firm Wacker, Weber oraz Ammann. Zagęszczarki Mikasa to najbardziej niezawodne maszyny na świecie, nr 1 na rynku maszyn budowlanych w Azji. W Polsce maszyny obecne od dłuższego czasu, ale nigdy nie były tak konkurencyjne cenowo jak teraz.

WACKER NEUSON - W ofercie znajdą Państwo również maszyny niemieckiej marki Wacker. Zagęszczarki tego producenta znane są ze swojej niezawodności i profesjonalnej konstrukcji. Sprostają one wymaganiom najbardziej wymagających klientów.

ZAGĘSZCZARKI

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 140 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 140 elementów