Szanowni Państwo! 

Firma Axam zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem firm budowlanych w maszyny oraz wszelkie materiały eksploatacyjne znanych i renomowanych producentów. Maszyny, jakie mamy przyjemność zaprezentować Państwu na naszej stronie internetowej są przetestowane i uznane przez największe przedsiębiorstwa budowlane, jak i wypożyczalnie sprzętu budowlanego w Polsce i Europie. 

Jesteśmy firmą rodzinną funkcjonującą na rynku budowlanym od ponad 10 lat. Dzięki sumienności oraz zaangażowaniu w rozwój działalności, cieszymy się zaufaniem naszych dostawców oraz szerokiej rzeszy klientów. 

Współpracujemy z takimi firmami jak LeaseLink Sp. z o.o. oraz Europejski Fundusz Leasingowy S.A. Możemy zaproponować Państwu bardzo korzystne warunki finansowania zakupionego u nas sprzętu.

Firma Axam zajmuje się również serwisowaniem maszyn i urządzeń wyposażonych w silniki spalinowe. W tym czasie istnieje możliwość wypożyczenia maszyny zastępczej na czas przeglądu lub naprawy

Jeśli w ofercie nie znaleźli Państwo poszukiwanego sprzętu, czy też brak czasu nie pozwala Państwu zapoznać się z całością naszego asortymentu, prosimy skontaktować się z nami telefonicznie: 516-042-555 lub za pomocą poczty elektronicznej: axam@axam.net.pl. Dołożymy wszelkich starań, aby przygotować Państwu satysfakcjonującą propozycję w odpowiedzi na Państwa potrzeby. Otrzymają Państwo ofertę, gdzie szczegółowo przedstawione zostaną określone produkty, zamieszczone zdjęcia pozwolą się z nimi zapoznać, a ceny dobrane będą indywidualnie i jak najkorzystniej dla klienta. Ofertę prześlemy e-mailem, faksem lub pocztą.

Istnieje możliwość umówienia się na spotkanie w wybranym przez Państwa miejscu w celu obejrzenia maszyny, jak również przetestowania jej w warunkach docelowych dla danego sprzętu.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.Firma Axam wpisana jest do ewidencji działalności gospodarczej przez Prezydenta m. st. Warszawy pod numerem 437820.

Salon sprzedaży:
Ćwiklinek 45
09-100 Płońsk
NIP:
118-173-89-96

REGON:
140749070

Nr konta bankowego:
BRE BANK S.A. 41 1140 2004 0000 3502 4439 0880.