Filtry

BUŁAWY OLIVIBRA

8 produktów w kategorii

Elastyczne i łatwe w użyciu systemy wibracyjne są wymagane wszędzie tam, gdzie wykonywane są posadzki przemysłowe, ściany, kolumny, płyty itp. W takich przypadkach na ogół stosuje się wibratory zanurzeniowe
o wysokiej częstotliwości. Wchodzą w bezpośredni kontakt z betonem, z tego powodu mówimy o wewnętrznej wibracji bezpośredniej.
Jak działają wibratory VH?
Mimośrodowa masa jest umieszczona wewnątrz wibrującej buławy, która jest przymocowana do obracającego się wału napędzanego przez trójfazowy, asynchroniczny silnik prądu przemiennego. Podczas obrotu mimośrodowość masy powoduje ruchy obrotowe wibrującej głowicy. Wytrzymałość i stała prędkość obrotowa są podstawowymi czynnikami zagęszczania betonu. Spadek prędkości i siły odśrodkowej znacznie obniżają jakość zawibrowania.
VH to wytrzymały i niezawodny produkt, który nadaje się do zagęszczania betonu i do ciągłej pracy.
Ważne: VH musi być obsługiwany przez elektryczne lub elektroniczne przetwornice, które przekształcają główne częstotliwości 50/60 Hz na 200 Hz. Jest to konieczne dla buławy wibrującej, aby osiągnąć prędkość wibracji 12 000 vpm, ponieważ jest to idealne rozwiązanie dla prawidłowego zagęszczenia.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry