Agregat prądotwórczy Pramac S 5000 3~

Agregat prądotwórczy firmy Pramac S 5000 to mobilny agregat trójfazowy z  automatyczną stabilizacją napięcia  znajdujący zastosowanie w budownictwie, na działkach, jak też w ogrodach, do prac z elektronarzędziami, grzejnikami, pompami, oświetleniem etc.  Więcej szczegółów

Darmowa dostawa!

Cena netto: 9 950,00 zł Cena brutto: 12 238,50 zł

Zapytaj o najlepszą ofertę! Warto!

Agregat prądotwórczy Pramac S 5000 3~

Agregat prądotwórczy Pramac S 5000 3~

Agregat prądotwórczy firmy Pramac S 5000 to mobilny agregat trójfazowy z automatyczną stabilizacją napięcia znajdujący zastosowanie w budownictwie, na działkach, jak też w ogrodach, do prac z elektronarzędziami, grzejnikami, pompami, oświetleniem etc. 

Proszę wypełnić poniższe informacje. Obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

[ Przeładuj ]Security image =

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Klasa S Benzyna: Długi czas pracy. Agregaty benzynowe tej klasy umożliwiają długotrwałą pracę, stanowią doskonałe źródło zasilania rezerwowego.


Agregat prądotwórczy firmy Pramac S 5000 to mobilny agregat trójfazowy z automatyczną stabilizacją napięcia znajdujący zastosowanie w budownictwie, na działkach, jak też w ogrodach, do prac z elektronarzędziami, grzejnikami, pompami, oświetleniem etc.

W agregacie prądotwórczym firmy Pramac S 5000 zamontowano czterosuwowy silnik znanej, japońskiej marki Honda GX 270 – lidera na światowym rynku producentów silników. Silnik został objęty trzyletnią gwarancją producenta. Agregat prądotwórczy Pramac S 5000 posiada silnik o mocy 9 KM, z kolei moc maksymalna tego agregatu to 5,04 kW (3 fazy). Zużycie paliwa agregatu prądotwórczego Pramac S 5000 to 1,6 litra benzyny na godzinę pracy urządzenia. W agregacie zamontowano duży zbiornik paliwa – 18 litrów, co daje 11h nieprzerwanej pracy maszyny bez potrzeby dotankowywania. Taki duży zbiornik sprawia, że nie trzeba co chwilę tankować agregatu, przerywać pracy, i możemy mieć pewność, że agregat nie zgaśnie w nocy podczas zasilania itp.

Pramac S 5000 posiada prądnice synchroniczne o stopniu ochrony IP 23, czyli stopień zabezpieczenia generatora przed niepożądanymi czynnikami: działaniem wody, wilgoci, pyłu i kurzu. W agregacie zamontowano 2 gniazda SCHUKO zabezpieczone wyłącznikiem posiadające zabezpieczenie IP44.

Agregat wyposażony jest w AVR - automatyczną stabilizację napięcia. Dzięki temu systemowi agregat może awaryjnie zasilać wrażliwe na wahania prądu urządzenia elektroniczne bez obawy o jakiekolwiek uszkodzenie.

Specyfikacja techniczna agregatu:

 • Moc maksymalna:           5,04 kW (3 fazy)                     3,74 kW (1 faza)

 • Moc ciągła:                   5,36 kVA (3 fazy)                    3,14 kVA (1 faza) 

 • Napięcie znamionowe:   400 V 50 Hz (3 fazy)                230 V 50 Hz (1 faza)

 • IP na generatorze: 23

 • IP na gniazdach: 44 

 • Ciśnienie akustyczne: 71 db (A)

 • Silnik: HONDA GX 270

 • Moc silnika: 9 KM

 • Paliwo: Benzyna bezołowiowa 95 lub 98 okt.

 • Zbiornik: 18 l

 • Zużycie paliwa: 1,6 l/h

 • Czas pracy bez tankowania: 11 h

 • W wyposażeniu: zabezpieczenie termiczne, czujnik niskiego poziomu oleju, jedno gniazdo 230 V 16A oraz jedno gniazdo 400 V 16A, ładowarka akumulatorowa 12V 10A

 • Wyposażenie dodatkowe: Zestaw transportowy, zabezpieczenie izomeryczne, uchwyt transportowy, zabezpieczenie różnicowo prądowe,

 • Wymiary: dł. x szer. x wys.: 842 x 523 x 557 mm

 • Ciężar: 80 kg

Seria Power Systems firmy PRAMAC to grupa urządzeń, w skład której wchodzą: agregaty prądotwórcze, agregaty spawalnicze, motopompy oraz wysokociśnieniowe urządzenia myjące. Jakość, wydajność i wysokie standardy produkcji oraz stosowane nowoczesne metody projektowe i technologie wytwarzania, gwarantują, iż produkowane maszyny spełniają międzynarodowe przepisy odnośnie hałasu i emisji szkodliwych substancji. Wysoki poziom bezpieczeństwa i niezawodność sprawiają, że produkty firmy Pramac cieszą się powodzeniem zarówno wśród użytkowników profesjonalnych, jak i prywatnych.

Agregat S 5000 z rozruchem elektrycznym wyposażony jest w CONNECTOR, dzięki któremu możemy podłączyć dodatkowe akcesoria bez potrzeby ingerencji w instalację agregatu.