WALKER - OREC - MIIMO W AKCJI

Opracowane przez: AXAM 29-09-2022
WALKER - OREC - MIIMO W AKCJI

W dniach 28-29.07.2022 pracownicy naszej firmy wzięli udział w szkoleniu „WALKER & OREC & MIIMO W AKCJI”. Nieustannie pogłębiamy nasze kompetencje oraz zwiększamy gamę produktów w naszej ofercie.

Dzięki udziałowi w zajęciach praktycznych oraz teoretycznych mieliśmy okazję szczegółowego zapoznania się z nowymi urządzeniami oferowanymi przez firmę Aries. Postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty przemysłowe maszyny koszące Walker prosto z USA oraz japońskie karczownice Orec.

Karczownice Orec

  •         Niewiarygodnie wytrzymałe ostrza z japońskiej hartowanej stali,
  •         Solidna konstrukcja przeznaczona do koszenia wysokich traw i karczowania roślin na najbardziej ekstremalnych terenach, w tym w rowach i na zboczach o dużym stopniu nachylenia,
  •         Niezawodne japońskie silniki, pewność wieloletniej i rentownej eksploatacji,
  •         Kompaktowe wymiary, łatwość obsługi i serwisowania to kluczowe parametry użytkowe karczownico-kosiarek OREC produkowanych w 100% w Japonii.

Maszyny koszące Walker

Kosiarki Walker są w 100% produkowane w USA i od wielu lat cieszą się uznaniem profesjonalistów w 29 krajach. Użytkownicy cenią te maszyny m. in. za unikalną zwrotność, trwałość, praktyczną funkcjonalność, łatwość obsługi i serwisowania oraz za wielozadaniowość, dzięki której maszyny mają szeroki zakres zastosowania przez okrągły rok.Kosiarki traktorowe Walker wyróżniają się zerowym promieniem skrętu i konstrukcją z przednim kosiskiem. Te wyjątkowo zwinne i wydajne maszyny są produkowane w modelach z koszem lub bez i są przeznaczone do sprawnego koszenia trawników każdego formatu. Ich wyjątkowa konstrukcja oparta na ręcznie spawanej ramie i podzespołach najwyższej jakości zapewnia niezawodność zaprogramowaną na wiele lat. Maszyny wyposażone są w silniki dużej mocy oraz unikalny system wymiennych kosisk przednich – każda kosiarka współpracuje z kilkoma typami kosisk zbierających, z wyrzutem bocznym lub mulczujących.

Już wkrótce dostępne!!!