KRAB 1200 firmy Jazon

Opracowane przez: AXAM 05-12-2023
KRAB 1200 firmy Jazon

Wózek KRAB 1200 został stworzony z myślą o profesjonalistach, którzy cenią sobie szybkość i solidność w pracach brukarskich. To narzędzie nie tylko ułatwia transport pionowych rzędów kostki z palety do miejsca układania, ale także sprawdza się doskonale jako platforma do przewozu różnych materiałów na placu budowy.

Główne cechy, które wyróżniają Wózek KRAB 1200:

 1. Regulowana Szerokość Uchwytu 
  Elastyczność to klucz. Dzięki możliwości dostosowania szerokości uchwytu od 75 do 120 cm, ten wózek umożliwia podjeżdżanie do palety z dowolnej strony, co znacznie ułatwia manipulację kostką brukową.
 2. Wysoka Nośność 
  Maksymalna nośność 350 kg sprawia, że Wózek KRAB 1200 jest gotów sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Transport całych rzędów kostek staje się prosty i efektywny.
 3. Solidna Konstrukcja 
  Wyposażony w kratownicę i mechaniczny zamek. Ten wózek to nie tylko narzędzie, ale solidny partner w codziennej pracy. Odporność na uszkodzenia nawet przy dużym obciążeniu gwarantuje długotrwałą wydajność.
 4. Specjalne Dodatki 
  W zestawie znajdziesz specjalną nakładkę umożliwiającą chwytanie behatonu.
 5. Dostosowanie do Preferencji 
  Wózek KRAB 1200 może być wyposażony w pełne lane koła lub pompowane, umożliwiając dopasowanie do indywidualnych potrzeb i warunków pracy.
 6. Najwyższa Jakość Komponentów 
  Wykonany z najwyższej jakości materiałów, Wózek KRAB 1200 to inwestycja w trwałość. To narzędzie, na którym zawsze możesz polegać.

Zainwestuj w profesjonalizm i wybierz Wózek KRAB 1200 – narzędzie, które sprawdzi się w każdych warunkach i podniesie efektywność Twojej pracy brukarskiej. Zamów teraz i doświadcz, jak łatwo można poprawić standardy na placu budowy!