Listwa aluminiowa Jazon 2,5m

Opracowane przez: AXAM 03-01-2024
Listwa aluminiowa Jazon 2,5m

ŁATA PROFILUJĄCA RĘCZNA ALUMINIOWA JAZON 2,5m

niezastąpione narzędzie dla każdego brukarza

Jeśli jesteś brukarzem, to doskonale wiesz, jak ważne jest precyzyjne wyrównanie podłoża pod nawierzchnię z kostki brukowej, asfaltu czy innych materiałów. Do tego zadania idealnie sprawdzi się łata profilująca ręczna aluminiowa polskiej firmy Jazon.

Lekka konstrukcja

Lekka konstrukcja z aluminium sprawia, że łatę można wygodnie obsługiwać w pojedynkę. Jest to szczególnie ważne w przypadku pracy na trudno dostępnych obszarach, gdzie brak możliwości manewrowania pojazdami budowlanymi.

Precyzyjne wyrównanie

Łata umożliwia precyzyjne wyrównanie podłoża na szerokość od 87 do 267 cm. Regulowana wysokość (od 4 do 20 cm) pozwala na dopasowanie łaty do wymagań konkretnego projektu.

Komfort Osobistej Pracy

Dzięki możliwości regulacji długości rączki (od 100 do 180 cm), łata dostosowuje się do Twojej postawy, co wpływa na ergonomiczność pracy. Niezależnie od tego, czy pracujesz na krawężniku, obrzeżach czy szynach na piachu, to narzędzie zapewni Ci maksymalny komfort.

Możliwość pracy samymi profilami lub z bocznymi rolkami prowadzącymi

Łata umożliwia pracę samymi profilami lub z bocznymi rolkami prowadzącymi. Dzięki temu można dostosować ją do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Zalety łaty profilującej firmy Jazon:

  • lekka konstrukcja umożliwiająca jednoosobową obsługę
  • precyzyjne wyrównanie podłoża na szerokość od 87 do 267 cm
  • regulowana wysokość (od 4 do 20 cm)
  • łatwa regulacja i prowadzenie
  • możliwość pracy samymi profilami lub z bocznymi rolkami prowadzącymi
  • 12-miesięczna gwarancja producenta

Jeśli szukasz niezawodnego narzędzia do wyrównywania podłoża pod nawierzchnię z kostki brukowej, asfaltu czy innych materiałów, to łata profilująca ręczna aluminiowa Jazon jest doskonałym wyborem. Zamów teraz i ciesz się łatwym poprawieniem standardów na placu budowy dzięki innowacyjnym rozwiązaniom polskiego producenta!