DLACZEGO WARTO KUPIĆ W FIRMIE AXAM?

> DOŚWIADCZENIE <

Wiele lat na rynku maszyn budowlanych to ogromne doświadczenie, zarówno w kwestii sprzedaży, jak i serwisowania sprzętu budowlanego. Nasi pracownicy uczestniczą w specjalistycznych szkoleniach ciągle podnosząc swoje kwalifikacje i poszerzając wiedzę. 

> AUTORYZOWANY SERWIS <

Jesteśmy autoryzowanym serwisem takich firm jak: Belle czy Honda. Poznajemy wszelkie wady poszczególnych maszyn i w ofercie sprzedaży staramy się Państwu proponować te najbardziej niezawodne.

> WYPOŻYCZALNIA MASZYN BUDOWLANYCH <

Wypożyczalnia maszyn jest również źródłem wiedzy i doświadczenia. Obserwujemy wszelkie problemy i wady urządzeń, testując czy przy regularnym serwisowaniu i dbaniu o maszynę będzie ona długo służyła.

> SALON SPRZEDAŻY <

Posiadamy bogato wyposażony salon sprzedaży z magazynem w miejscowości Ćwiklinek pod Płońskiem. Każdy sprzęt przechodzi przez nasze ręce, sprawdzamy go przed sprzedażą i przygotowujemy do użytkowania i wysyłki. Każda rzecz jest starannie pakowana i zabezpieczana przed ewentualnym uszkodzeniem w transporcie.

> POLSKA SIEĆ DYSTRYBUCJI <

Oferowany sprzęt pochodzi z polskiej sieci dystrybucji, dzięki czemu mają Państwo pewność, że gwarancja jest na pewno ważna. W razie potrzeby zamawiamy kuriera, który odbiera z dowolnie wskazanego miejsca wadliwy czy uszkodzony sprzęt i dostarcza go do producenta lub do naszego serwisu.

> INDYWIDUALNE PODEJŚCIE <

Za każdym razem staramy się dopasować ofertę do Państwa potrzeb. Każdy z klientów może liczyć na indywidualne podejście, zarówno w kwestii sprzedaży, jak i obsługi posprzedażowej. Żadne zapytanie nie zostanie bez odpowiedzi!

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy Państwa do zakupów w firmie AXAM MASZYNY I URZĄDZENIA