Lista produktów producenta: Belle

         


ALTRAD BELLE POLAND


Altrad Belle Poland to firma, która została niedawno przeniesiona z Rawy Mazowieckiej do Białegostoku. Zatrudnie waha się od 50 do 80 osób w sezonie. Posiada własny dział produkcji, serwis, dział techniczny (prototypownia oraz narzędziownia), magazyn, a także dział sprzedaży. 


Fabryka Belle dysponuje wielona maszynami, a zastosowanie nowoczesnych technologii pozwala ulepszać procesy technologiczne. Doświadczenie oraz ciągłe badanie rynku sprawia,  że produkty w pełni odpowiadają zapotrzebowaniom klientów.


Wyroby Belle cechuje zarówno wysoka jakość jak i estetyka. W ofercie znajdują się m.in.:  • betoniarki wolnospadowe (pojemność: 40 do 250 dm3)

  • zagęszczarki gruntu

  • ubijaki stopowe

  • narzędzia brukarskie.


Wszystkie urządzenia produkowane przez Belle posiadają polskie certyfikaty, a także deklaracje zgodności "WE".


Historia:


Rok 2011 – 31 stycznia 2011 - połaczenie firm: Altrad Belle Poland sp. z o.o. i Altrad Spomasz S.A. Siedziba firmy Belle zostaje przeniesiona do Białegostoku.


Rok 2009 – 16 stycznia 2009 - fuzja ALTRAD (Francja) i BELLE (Anglia). Zmiana nazwy na: Altrad Belle Poland.


Rok 1999 - W maju 1999r. " HERCO" zajmuje się produkcją gwoździ. Linię technologiczną i produkcję betoniarek przejmuje BELLE GROUP z kapitałem angielskim. Tak powstaje Belle Poland.


Rok 1995 - Firma przenosi się do Rawy Mazowieckiej.


Rok 1993 - Belgijska firma " HERCO" kupuje zakład produkcyjny betoniarek w Łowiczu. Firma jest nowa, jednak nie brak jej doświadczenia. Fabryka ta od ponad 30. lat zajmowała się produkcją betoniarek.


Rok 1950 – Doug Blackhurst (Anglik) konstruuje pierwszą betoniarkę, która w późniejszym czasie będzie znana pod nazwą Belle Mini Mixer. Następne egzemplarze kierowane są na lokalne rynki. Tak wyglądają początki Belle Engineering.


Fabryka Belle w Wielkiej Brytanii

     

     


na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 108 elementów

Agregat hydrauliczny Belle Major 20-160X

Agregaty hydrauliczne zasilające to idealne urządzenia do zasilania prądem na placach budowy dzięki swojej ekonomice. Pod względem efektywności urządzenie pneumatyczne są trzykrotnie przewyższone przez zasilanie hydrauliczne. Główne cechy tej serii agregatów zapewniają łatwość obsługi, niezawodność oraz długą pracę urządzenia.

cena netto: 11 400,00 zł cena brutto: 14 022,00 zł

Hydrauliczna przecinarka tarczowa Belle

Hydrauliczna przecinarka tarczowa Belle. W przecinarce tarczowej BELLE zastosowano bezpośredni napęd hydrauliczny (bez przeniesienia łańcuchowego), aby zapewnić stałą szybkość ciecia i moment, bez pasków, kół pasowych, nadmiernego hałasu czy dymienia z wydechu. Ze względu na zamknięty układ pracy, przecinarka tarczowa BELLE jest urządzeniem niewymagającym...

cena netto: 5 400,00 zł cena brutto: 6 642,00 zł
Pokazuje 1 - 48 z 108 elementów