Lista produktów producenta: Enar

 


ENAR


Fima Enarco została założona w 1964 roku i od samego początku projektuje, produkuje i sprzedaje swoje produkty pod marką ENAR. Nazwa pochodzi od Enarco "Compressed Air Energy", a jej logo przedstawia ostrza silnika lotniczego.

Swoją jakością produkcji narzędzi pneumatycznych firma zdobyła uznanie i rozwinęła linię produktów na podstawie własnej technologii, koncentrując się na rynku krajowym i w Wielkiej Brytanii. ENAR stał się czołowym dostawcą produktów metalowych, współpracując z takimi firmami jak: Mercedes, Seat, Ford, Renault, Fagor, Teka i in.

Wzrost osiągnięty przez spółkę jest bardzo ważny, gdyż biorąc pod uwagę niestabilność ekonomiczną kraju w 1978 roku, firma przeprowadziła restrukturyzację organizacji i rozpoczęła nowy etap. To wtedy ENAR dołączył do swojej oferty szereg wibratorów do betonu, zarówno przenośnych jak i wysokiej częstotliwości.

Rozszerzenie asortymentu produktów poskutkowało wzrostem sprzedaży w obrębie nowego rynku. Jednak produkcja narzędzi pneumatycznych stopniowo malała, natomiast w 1992 roku sprzedały się ostatnie urządzenia z tej serii.

W 1994 roku ENAR opracował szereg lekkiego sprzętu zagęszczającego i stał się pierwszą hiszpańską firmą z własną produkcją zagęszczarek do gruntu i ubijaków stopowych.

Enarco posiada obecnie halę produkcjną o powierzchni 10.000 m2 w fabryce w Saragossie otwartą w 2009 roku. 

Biorąc pod uwagę rozwój na rynku, Enarco jest światowym liderem w produkcji urządzeń wibrujących, tworząc sieć sprzedaży na 5 kontynentach i posiadając filie na terenie Francji, Meksyku, Polski i Chin.

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 115 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 115 elementów